Site Tema Renkleri
ArkaPlan

Türkarslan Çelik Kapı Hakkında ..

Firma Profili

Türkarslan Çelik Kapı 2002 yılından bu yana fasona iş yaptırmaksızın Çelik Kapı imal eden izmirli bir firmadır.

İzmir'e 15 km , Adnan Menderes Havaalanına 4 km mesafede , Menderes ilçesi sınırları içinde Çelik Kapı imal eden firmamız; 6000 m2 alan içerisinde faaliyet göstermektedir.
Kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürün ve hizmet üretimi prensibi ile çalışmakta olan firmamız konusunda uzman personeller ile çalışmayı prensip edinmiştir.
Kaliteli hammadde ve kaliteli işçilikle ucuz ürünler üretmenin zor olduğunun farkında olan firmamız ; yüksek alım gücü ve ithalat kabiliyeti ile yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla satabilmektedir .
Makineleşmenin gerekli , el işçiliğinin ise kaliteye olan etkisinin farkında olan firmanız bu iki etkeni yüksek kalitede kapılar imal etmek için kullanır . Çelik kapının ana bileşenlerinin tamamını kendi bünyesinde imal eden Türkarslan Çelik Kapı birinci sınıf Saç,Mdf,Kaplama kullanır. Çelik Kapı yüzeyinde yüksek kaliteli , insan sağlığına ve çevreye duyarlı Cila ve Boya malzemeleri kullanmaya önem verir.
Çelik Kapı işinin sadece kaliteli imalatla bitmediğinin bilincinde olan firmamız , tamamı sigortalı ve kendi bünyesinde çalışan montaj ve 24 saat hizmete hazır teknik servis ekibi ile çalışır.
Müşterilerin hayalindeki evin kapısını : hayallerindeki kapının açmasını sağlamayı kendine hedef koyan firmamız kendi bünyesinde bir tasarım ve arge ekibi bulundurur.

Kalite İlkemiz

Kaliteli Çelik Kapı ve hizmet üretmenin piyasadaki mevcut yerimizi korumak ve daha ileri noktalara ulaşmak için önemli etmenlerden biri olduğunun farkında olan firmamız için Kaliteli Çelik Kapı ve Hizmet Kazançtan önce gelmektedir.

Vizyon Ve Misyonumuz

Vizyonumuz ; Kalite ve güveni temel alan anlayışı ile üretimde her geçen gün yükselmeyi sağlayarak sektörde lider konumda yer almak.

Misyonumuz ; Müşteri memnuniyetini en üste seviyede tutarak gelişen teknolojiyi takip etmek ve en uygun fiyat stratejisi ile hareket etmek.

Çevre ve Yaşanılabilirlik

Gelecek nesillere yaşanabilir bir ortam bırakmak için ürettiğimiz ürünlerimizde doğal kaynak ve ekolojik sisteme duyarlı davranmak temel hedefimizi oluşturmaktaktadır.


BelgelerimizTeknik Detaylar© Copyright 2014 - Türkarslan Çelik Kapı - www.turkarslan.com